Evcil hayvanlarınızın kişiliği olmadığını kim söylüyor?

Evcil hayvanlarınızın kişiliği olmadığını kim söylüyor?
Tıpkı sizin gibi evcil hayvanlarınızın da kendine özgü özellikleri var.
Bir evcil hayvan bir diğerine benzemez. Bunu, size, evcil hayvan sahipleri söyleyeceklerdir. O halde, hangi burçtan oldukları, evcil hayvanların kişilik özelliklerini etkiler mi?
Bu oldukça akla yatkın bir fikir. Ne de olsa, hayvanlar bu gezegen üzerinde insanlardan daha uzun bir süredir yaşıyor. Ayrıca, gezegenler ve burçlar biz insanlar üzerinde bir etkiye sahipken, neden hayvanlarımızı da etkilemesin?
Onlar da aynı güçlerin etkisi altında. Ve onlar da kendi kişilik özelliklerine sahip.
İnternet üzerinde araştırdığınızda evcil hayvanların burçlarıyla ilgili çeşitli sitelere rastlamanız mümkün. Evcil hayvan burçları pek de alışılmadık birşey değildir. Sadece evcil hayvanların bakış açısına göre oluşturulmuş astrolojik hesaplamalardır.
Öyleyse evcil hayvan burçları bize neler söylüyor? Ve evcil hayvanınızın hangi burçtan olduğunu öğrenmenin yolu nedir?
Aslında oldukça basit. Evcil hayvanınızın burcunu onun doğum tarihine göre anlarsınız. Bu da tabi ki güneş burcudur. Daha fazla detaya inmek isterseniz, doğum haritasına bakabilirsiniz; kendi doğum haritanızı öğrenirken nelere ihtiyacınız varsa hayvanınız için de aynılarına ihtiyacınız var -yani hayvanınızın doğum tarihi, doğum saati ve doğduğu yeri bilmelisiniz  bu şekilde daha fazla detaya inebilirsiniz.

 

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir